Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

KOBİ projeleri için yatırım ve finansman grubu

İlan No: 289524

Merhaba bireyler, KOBİ, İş Kurucu, Kurumsal CEO. Bu mesaj özellikle senin için. Londra merkezli ve çeşitli yatırım bankalarıyla yakın çalışan özel bir yatırımcı grup kuruluşuyuz. Hedefimiz, üçüncü dünyadaki işsizlik oranını azaltmak için çeşitli şirketlerin gelişimini artırmak, teşvik etmektir. Yenilenebilir enerji projeleri, madencilik projeleri, tıbbi ve sağlık bakım projeleri, emlak projeleri, yaratıcı projeler, tarım projeleri ve genel olarak iş genişlemesi gibi uygulanabilir projelerle daha fazla ilgileniyoruz. Uzmanlığınız ne olursa olsun, müdahale alanınız, iş planınızı şartlar ve koşullar hakkında ve ayrıca yararlanabileceğiniz çeşitli avantajlar hakkında bilgi almak için e-posta adresimizden bize ulaşın. Teklifimiz hakkında herhangi bir bilgi ve sorunuz için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta: [email protected]
KOBİ projeleri için yatırım ve finansman grubu başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.04.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 289524
Son Güncelleme 14.03.2019
Şehir adana
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle