Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Aradığın bu olabilir

İlan No: 245333

Merhaba, Eğitimli, kültürlü ve eğlenceli biriyim. Taksim ya da Kadıköy civarında maddi destek karşılığı görüşebileceğim bakımlı, güzelliğine güvenen bayan arkadaş arıyorum. İlgileniyorsanız onurmert1315@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Aradığın bu olabilir başlıklı bu ilanın yayın süresi 30.11.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

  Benzer İlanlar
 • Maddi Destekli Görüşme

  Merhaba, Maddi destek karşılığı görüşebileceğimiz bakımlı, iyi görünümlü 18-30 yaş arası bayan arkadaş aramaktayım. İlgilenenler mertkalyoncu03@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

 • Ek gelir maddi destek özel asistan

  Öncelikle belirteyim ilk defa bu özel asistan işine bulaşıyorum :) cicibakımlı kültürlü ve benim gibi daha önce bu işe bulaşmayan genç Özel asistan arıyorum. Yolunu yordamını bilmem bu olayın :) iki acemi buluruz bir üslup sanırım:) maddi manevi vedestek...

 • Okumalısın..özel asistan!

  Özel bir bayan arıyorum. Derdinden sıkıntısıntan hem madden hem manen sığınacak birliman arayan duygusal sempatik gizlilik güven vve temizliğe çok önem gösteren genç özel bir bayan arıyorum. İnandığım ve güvendiğim birisi olduğu sürece bir kerelik değil...

İlan No 245333
Son Güncelleme 30.11.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle