Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Kurulu düzene ortak arıyorum ilanı okuyunuz..!

İlan No: 290635

Oto vip dizayn tasarım sirketim var 300 metre kare boş dükkana 600 bin tl para harcayarak duzeltim çalışır hale getirdim satış pazarlama showroom marangoz kaplama alanı aracı toplama alanı gibi bölümlerden oluşan müşterinin isteğine göre araç panelvandan vito transporter caravella veya spinter gibi araçlara ic dizayn yapan bir firmayiz tek başıma yükün altından kalkamıyorum ve cook yoruluyorum para kazanmak isteyen aklı başında yönetim kısmını üstlenecek biri varsa para sayma makinasıni yanina alsin ve gelsin muhasebeyi kontrol etsin helal para kazanalim..Ben şu an ne yapıyorum? Müşteriye geliyor bana bu şekilde şu renkde araba yao diyor Ben müşterinin adına bayiden arabayı alıyorum yapıyorum iç dizayn bedelini alıyorum.. Ben istiyorumki aracı bayiden kendi adimiza alalim sirkete cekip icini ultra vip yapip reklamdı pazarlamaydi derken hazir satalim paraya para demeyiz.. gucu imkani olan varsa buyursun gelsin tanışalım konuşalım iş yerine gelsin baksın degerlendirsin bende degerlendiriyim karar alalim ..truzim sektörü hareketlendi devamlı araç siparişleri geliyor detaylar şirkette yüz yüze konusulacak boş beleş adama ihtiyacım yok adam gibi adama ihtiyacım var 200. Bin ortaklik payı istiyorum.. bu yil içinde koydugunun 10 katını almazsa şirketi devrederim üstüne verdiğini geri öderim..
Kurulu düzene ortak arıyorum ilanı okuyunuz..! başlıklı bu ilanın yayın süresi 22.04.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Bireyler arasında finansman veya kredi sunmak

    biz katma değer yaratabilecek bir projeye sahip ciddi ortaklar aradığımız önemli miktarda otuz beş milyon Euro tutarında bir yatırımcı grubuyuz; bu fonların transferi ve yatırımı için veya özel finansmana ihtiyacınız varsa emrinizdeyiz. Lütfen...

 • kredi teklifi

  Yetenekleri ve finansal yetenekleri iyi bilinen bir bankanın hizmetinde bankacıyım. Geçerli olarak temsil ettiğim bu banka, ihtiyacı olan herhangi bir kişiye herhangi bir nitelikte yardım getirme hakkına sahiptir. Her türlü bilgi için lütfen bu whatsapp...

 • kredi ve finansman

  Je suis un banquier et je prête aux personnes qui ont besoin de construire un projet de construction, une maison ou une entreprise avec un grand intérêt.

 • kredi ve finansman

  Un besoin de financement ou de financement fiable et sécurisé pour vos activités et projets allant de 5 000 à 1 000 000 d'euros Pour plus d'informations, contactez-nous à l'adresse whatsapp au +33 7 56882356.

 • 17201-OL030 TOYOTA HİLUX TURBO 2.5 DİZEL CT16

  17201-OL030 TOYOTA HİLUX TURBO 2.5 DİZEL CT16 TURBOLARIMIZ SIFIR VE YENİDİR0532 6202415

İlan No 290635
Son Güncelleme 24.03.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle