Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Kurulu düzene ortak arıyorum ilanı okuyunuz..!

İlan No: 290635

Oto vip dizayn tasarım sirketim var 300 metre kare boş dükkana 600 bin tl para harcayarak duzeltim çalışır hale getirdim satış pazarlama showroom marangoz kaplama alanı aracı toplama alanı gibi bölümlerden oluşan müşterinin isteğine göre araç panelvandan vito transporter caravella veya spinter gibi araçlara ic dizayn yapan bir firmayiz tek başıma yükün altından kalkamıyorum ve cook yoruluyorum para kazanmak isteyen aklı başında yönetim kısmını üstlenecek biri varsa para sayma makinasıni yanina alsin ve gelsin muhasebeyi kontrol etsin helal para kazanalim..Ben şu an ne yapıyorum? Müşteriye geliyor bana bu şekilde şu renkde araba yao diyor Ben müşterinin adına bayiden arabayı alıyorum yapıyorum iç dizayn bedelini alıyorum.. Ben istiyorumki aracı bayiden kendi adimiza alalim sirkete cekip icini ultra vip yapip reklamdı pazarlamaydi derken hazir satalim paraya para demeyiz.. gucu imkani olan varsa buyursun gelsin tanışalım konuşalım iş yerine gelsin baksın degerlendirsin bende degerlendiriyim karar alalim ..truzim sektörü hareketlendi devamlı araç siparişleri geliyor detaylar şirkette yüz yüze konusulacak boş beleş adama ihtiyacım yok adam gibi adama ihtiyacım var 200. Bin ortaklik payı istiyorum.. bu yil içinde koydugunun 10 katını almazsa şirketi devrederim üstüne verdiğini geri öderim..
Kurulu düzene ortak arıyorum ilanı okuyunuz..! başlıklı bu ilanın yayın süresi 22.04.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 290635
Son Güncelleme 24.03.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle