Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Kuzu eti, dana eti, kümes hayvanları

İlan No: 286655

"SLK KRONOS" LLC et ürünleri ihracatı için firmanıza dikkatinizi sunuyoruz Yerli ve bölgesel firmalara toptan ve küçük ürünlerin toptan teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Uzmanlığımız et (kuzu eti, dana eti, kümes hayvanları) süt ve yağ ürünleri ihracatı ve ithalatıdır. BDT ülkeleri, İran, Irak ve Birleşik Arap Emirlikleri topraklarında bulunan şirketlerle işbirliği yapıyoruz. Avantajlarımız: • oluşan profesyonellerden oluşan ekip • Et, kümes hayvanları ve süt ürünlerinde pazarda geniş tecrübe • Gelişmiş lojistik yapı ve satış sistemi • minimum teslimat süresi • işe sorumlu yaklaşım İletişim bilgilerimiz: Merkez ofis: Azerbaycan, Bakü Temsil: Polonya Temsilciliği: Ukrayna Temsilcilik Ofisi: Kırgızistan Kargo taşımacılığı organizasyonu için "anahtar teslimi" yükleme ve boşaltma, kargo sigortası ve desteği gibi kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Geniş lojistik deneyimi, uzmanlarımızın, belirli bir ürünü, depolanmasını ve içinden geçtiği alanı göz önünde bulundurarak, kargo için en uygun rotayı seçmesini sağlar. Hedeflerimize başarıyla ulaşmamızı sağlayan tüm nakliye, depolama ve üretim operasyonlarını dikkatlice planlıyoruz. Hacimli ürünlerin taşınması dahil olmak üzere çok büyük bir özel ekipman filosuna sahibiz. SLK KRONOS “LLC BDT ülkeleri, Arap Emirliği ülkeleri, Avrupa, İran ve Irak ile işbirliği yapıyor. Rotayı belirlerken, maliyetleri optimize etmek ve teslimat süresinden tasarruf etmek için çeşitli taşıma türlerini kullanma seçeneklerini göz önünde bulunduruyoruz. 8 uçak içeren uçak. İran'da bulunan (Tahran) 20 ton IL 76 - 40 ton Boeing 747 - 60 ton Gemiler - 30.000 ton işgal hacmi olan tankerler ve Gemilerde kuru yük gemileri. Gemilerimiz Hazar ve Karadeniz'de. Trenler - buzdolapları ve Trenler - kuru yük. BDT ülkelerinde teslimatlar için kullanılır. Filo, emrinde kamyon ve buzdolabı var. Makineler Avrupa'da, BDT ülkelerinde, İran'da ve Irak'ta katılıyor. İletişim telefonu +994772776615 (watsapp) e-posta [email protected] Çağrı ve işbirliğiniz için sabırsızlanıyoruz!
Kuzu eti, dana eti, kümes hayvanları başlıklı bu ilanın yayın süresi 16.03.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
    Benzer İlanlar
  • EVCİL HAYVANLARINIZA KONAKLAMA/BAKIM/GEZDİRME HİZMETİ

    Merhaba istanbul kadıköy'de yaşamaktayım, kuş ve akvaryum balıklarınız varsa ve tatile ya da uzun süreli iş seyahatine gidiyorsanız bu süre zarfında bırakacak kimseyi bulamıyorsanız büyük bir titizlik ve hijyenik ortam içerisinde yemini suyunu asla eksik...

  • SCR li ırk garantili Doberman yavruları

    Yavrularimiz ırk garantili SCR li Doberman yavruları anne ve baba resmi resimlerde mevcutdur her ile sorunsuz gönderim sağlıyorum irtibat numarasından iletişime geçmemiş rica olunur ücretlidir dişi ve erkek mevcut renk secenekleriyle

İlan No 286655
Son Güncelleme 14.02.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle