Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Eğitimli, kültürlü ve atletik iş adamıyım, lüksü ve seksi seven bir metres/sugarbaby arıyorum. Dolgun bir maddi destek ve lüks hediyeler...

İlan No: 250582

Merhaba, 35 yaşında, master mezunu, kendi işini yapan, dünyada 35 ülkeye seyahat etmiş, zengin, kültürlü ve atletik erkeğim. Evim Levent'te, iş yerim Etiler'de. Kendime özgü sebeplerden ötürü hayatımın bu döneminde bir sevgililik ilişkisi istemiyorum. Bunun yerine hiç bir duygusal bağ olmadan görüşeceğim tek bir bayan arıyorum. Görüşmeler başlangıçta 5 yıldızlı bir otelde gerçekleşecek. Kafaların uyuşması durumunda devamını konuşuyor oluruz. Oldukça iyi fiziğe sahip olan bir kadın istiyorum ve bu şanslı kadını da gayet dolgun bir maddi destek ve lüks markalı hediyeler bekliyor olacak:) 20-35 yaş arası tercihim.
Eğitimli, kültürlü ve atletik iş adamıyım, lüksü ve seksi seven bir metres/sugarbaby arıyorum. Dolgun bir maddi destek ve lüks hediyeler... başlıklı bu ilanın yayın süresi 4.2.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 250582
Son Güncelleme 1.2.2018
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle