Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ara

LÜTFEN OKUYUN Hatay Antakya 'dan Masör HAKAN. 0546 818 25 19

İlan No: 304058

Bayanlar  Herkese merhaba. Bu yazıyı sonuna kadar okumanızı rica ediyorum. Hatay merkezde yaşıyorum.. Adım HAKAN.  Yaşım 38. Esmer 179 boyundayım. Bugday tenliyim. 12 yıldır bu tip ortamları yaşıyorum. Ve yeni insanları tanımayı seviyorum.  Sadece ve sadece BAYANLARA masaj yapıyorum. Lütfen erkekler ve evli çiftler bana yazmasın. Tarzım değil. Bu arada özür diliyorum. Kırılmanızı istemem. Hepimiz güzel şeyleri yaşamayı hayal ederiz. Ve bu hayal ettiğimiz şeyleri yaşadığımızda mutlu oluruz. Ama asıl sorun kiminle nerede ve nasıl yaşayacağımız. Kime güveneceğimiz. Kimin sözleri size samimi geliyor. Kim gerçekten sözünün arksında duruyor . Sonuçta hepimizin bir hayatı, bir düzeni , bir ailesi ve bir çevresi var. Böyle şeylerin çok gizli kalması gerekiyor. Ve bunun içinde  güvenilir bir insana ihtiyacınız var. 

İşte tüm bunların bilincinde biri olduğumu bilmenizi istiyorum. Aradığınız takdirde sizinle önce telefonla görüşüp daha sonra ise reel görüşme sağlayabiliriz. Çok insan tanıdım. Kimseyi kırdığımı düşünmüyorum. Samimi içten güleryüzlü sıcak kanlı insanları seviyorum. Aynı niteliklere de sahip olduğumu düşünüyorum. Abaza bir insan değilim. Dozunu kaçırmadan güzel dostluklar peşindeyim. Masaj ise bu işin başlaması için. daha rahat edebilmeniz için sadece bir araç. Ben bunu böyle görüyorum. Lütfen arasam mı acaba demeyin. Arayın. Bu dünya 3 günlük. Ertelemeyin. Bankacı ,müşavir,ev hanımı, doktor,hemşire her kesimden bayanlar bana ulaşabilir ve masaj yaptırabilir. Birlikte bir kahve içebiliriz. Güzel diyaloglar kurabiliriz. İnsanız sonuçta. Birbirimize zarar vermeden bu hayatın güzelliklerini yaşayıp stresinizi atabilirsiniz. 

Bana özel numaradan ulaşabilirsiniz. Mail atabilirsiniz. Whatsapptan yazabilirsiniz. 

TELEFON NUMARAM  0546 818 25 19                        E-MAIL  : [email protected]

LÜTFEN OKUYUN Hatay Antakya 'dan Masör HAKAN. 0546 818 25 19 başlıklı bu ilanın yayın süresi 23.11.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 304058
Son Güncelleme 24.10.2019
Şehir hatay
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle