Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

KARŞILIKLI GÜVEN ve GİZLİLİK 2-3 SAAT 800 TL

İlan No: 278298

Öncelikle escort aramıyorum... Evli ve 18 yaş altı kişilerle de ilgilenmiyorum... yaş ,kilo , boy takıntım yok! Tek şartım temiz bakımlı olmanız.... etkileşimimiz olumlu olursa birbirimizin özel hayatına saygı duyarak belirli periyotlarda görüşebiliriz.... Birlikte size uygun zamanı belirleyip ona göre program yapabiliriz... iki taraflı olarak zamanımız kıymetli o yüzden kendinizden bahseden kısa bir mesaj yazabilirseniz memnun olurum... Aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz... Güven maalesef çağımızın büyük bir sorunu... ve biliyorum ki tanımadığınız birinin yanına gelmek cesaret işi, aceleci biri değilim. mesajlaşır sohbet eder birbirimizi tanımaya çalışırız ... o güveni sağlayabildiğimi düşünürseniz buluşuruz..
KARŞILIKLI GÜVEN ve GİZLİLİK 2-3 SAAT 800 TL başlıklı bu ilanın yayın süresi 19.12.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 278298
Son Güncelleme 18.12.2018
Şehir tekirdag
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle