Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Uzun Süreli Tek Bayana Maddi Destek

İlan No: 241743

Merhaba Fatih Ben İst. Avrupa Yakası 39 Yaşında 1.71 boyunda 72 Kilo Dogma Büyüme İst. Aklı Başında Sakin ve Uysal Olmakla Beraber Ne İstedigini Bilen Bakımlı Temizlik ve Hijyen Konusunda Hassas Oldugum Kadar Asla Birbirimizin Hayatına Mudale Etmeden Birbirimizi Kırmadan Üzmeden Her Zaman Seviye Saygı Cercevesinde Daima Gizlilik Esasında Karşılıklı Güveni Huzuru Hissedip Sevgili Tadında Hoş ve Güzel Bir Ortamda Görüşmeyi Görüşmelerimizde Hem Maddi Olarak Destek Olmayı Hemde Manevi Anlamda'da Yanında Olabilecegim Tek Bir Bayanla Uzun Soluklu Düşünüyorum Ben Ne Eskort Nede Günü Birlik İlişkiler Aramıyorum Sadece Sex Odaklı Bir İlişki Olsunda İstemiyorun Karşılıklı Birbirimizi Anlayan Hayatın Güzellikleri Beraber Paylaşmak ve Yaşamak Adına Aklı Başında Ne İstegini Bilen Temiz Bakımlı Benim Gibi Düşünen Bir Bayanla Yoluma Devam edecegim Benimle Aynı Düşünceleri Paylaşıyorsan İletişime Gecebiliriz. Mail:fatiharaslar@outlook.com
Uzun Süreli Tek Bayana Maddi Destek başlıklı bu ilanın yayın süresi 6.12.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 241743
Son Güncelleme 22.11.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle