Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

maddi destek verecek birini arıyorum

İlan No: 282703

Renkli, kültürlü, beraber her türlü etkinliklere katılabileceğim, her ortama uyum sağlayan, tutkulu bir kadınım. İngilizce, Almanca, Rusça ve başlangıç seviyesi İspanyolcam var. Lisans mezunuyum, mühendisim, hem çalışıyorum hem de yüksek lisans için para biriktirmek istiyorum. Haliyle giderlerim var, bana yardımcı olabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Burada kimi yalansız, kimi dürüst istiyorum safsataları yazmışlar ama ben hiçbir zaman sizden dürüstlük talep etmiyorum, kendim de her şeyi açık konuşurum ya da konuşmam, iki insan birbirinin gönlünü hoş etmek için gerçekleri saklayabilir. Benim dürüstlük anlayışım eğer söyleyeceğim şey karşıdaki insanın hayatında bir şeyleri etkilemiyorsa doğru ya da düzeltilerek anlatılabildiği yönünde. Yani benimle ilgili olmayan durumlarda söylediğiniz cümleler beni ilgilendirmez. Bana tavrınız ilgilendiriyor beni, size tavrım da keza. Şuna değinmek istiyorum talebim ayda 6000 lira destek ve karşılığında yanınızda bulundurmaktan gurur duyacağınız, sizi mutlu eden bir kız arkadaş, evli olsanız dahi sizi her an idare edebilecek, saygı duyan ve her şeyden önce o paylaşıma değer veren bir kız arkadaş olmak. Ücret konusunda toleransım yok, dilerseniz iki günde bir dâhi görüşebilirim. Dışarıda görüştüğümüzde memnun kalırsak ödemeyi yapınız, insanlar her konuda biriyle işi bittiği anda ona bir şeyler vermek istemezler. Dolayısıyla ben de sizden sadece bunu düzenli talep ediyorum. Hatrı sayılır bir çekiciliğim vardır. Vücut ölçülerim göğüs 80D, bel 68, kalça 102, boyum 1.71. Marilyn Monroe’nun fiziğini beğeniyorsanız beni de beğenirsiniz (tabi yüzüm asla onun gibi ikonik ve kusursuz değil) Omuzlarımda biten kumral saçlarım, nizami burnum, estetiksiz yüzüm, belki biraz seveceğiniz belirgin elmacıklarım var :) Umarım burada herkes aradığını bulur , sevgiler
maddi destek verecek birini arıyorum başlıklı bu ilanın yayın süresi 4.02.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 282703
Son Güncelleme 5.01.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle