Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

MALATYA ÖZEL DİREKSİYON & TRAFİK EĞİTİMİ

İlan No: 257077

15 Yıllık Deneyim , Tecrübe , Bilgi , Birikim İle... /// =BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ = TELEFON= 0541 557 07 21 FACEBOOK= https://www.facebook.com/malatyaozeldireksiyon/ INSTAGRAM= malatyaozeldireksiyon44 E-POSTA= [email protected] \\\\KURUMSAL KİMLİĞİMİZLE BİR ADIM ÖNDE//// >>>MALATYA UZMAN ÖZEL DİREKSİYON & TRAFİK EĞİTİMİ<<< Uzman Özel Direksiyon Ve Trafik Eğitimi ; Temel Sürüş Teknikleri Basit Sürüş Teknikleri İleri Sürüş Teknikleri Profesyonel Sürüş Teknikleri Bir Dersimiz En Az 2 Saatten Oluşmaktadır. Dersimiz Siz Direksiyona Geçtikten İtibaren Başlar. 2 saat boyunca kilometre sınırı yakıt sınırı güzergah sınırı olmadan sürüş yaparak hem Direksiyon hemde Trafik Eğitimi almış olacaksınız. Sizlerden ekstra yakıt ücreti talep edilmemektedir. 1 saat Direksiyon Ve Trafik eğitimimiz = 40 ₺ ' dir 1 Dersimiz 2 saaten Oluşmaktadır. Size Uygun Gün , Saat Ve Ayrıntılı Bilgi İçin Aramanız Yeterli. Güvenli Sürüş İçin , Güvenli Sürüş Eğitimi...
MALATYA ÖZEL DİREKSİYON & TRAFİK EĞİTİMİ başlıklı bu ilanın yayın süresi 29.10.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 257077
Son Güncelleme 29.09.2018
Şehir malatya
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle