Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Mantıklı İş Fikirleri Desteklenir

İlan No: 294562

Merhabalar. Biraz paramız var ama uzmanı olduğumuz iş yok. Çiğ köfteci veya lokmacı açıp batırmak istemiyoruz. Mantıklı ve akla yatan küçük ve orta ölçekli iş tekliflerine açığız. Mesaj yoluyla ayrıntılı bilgi verirseniz geri dönüş yaparız. Telefonda görüşelim vb. tekliflerle gelmeyin. Gerçek bir yatırımcı arıyorsanız fizibilite yapmışsınızdır mutlaka. Gönderin inceleyelim. Not: Şehir fark etmez..
Mantıklı İş Fikirleri Desteklenir başlıklı bu ilanın yayın süresi 27.06.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Az sermaye ile Gıda sektörüne girmek isteyenler için,Kadıköy de İşletme Hakkını devredilen büfe

  Kadıköy Yel değirmeninde faal fast food (dürüm) büfesinin işletme hakkı kiraya verilecektir. Çevresinde isim yapmış, Paket servis ağırlıklı çalışan İş yeri faal olarak hizmet vermektedir. İşletme hakkını alan kişi ile bir yıllık sözleşme yapılacaktır....

 • Ortak Aranıyor

  Temizlik Ve Danışmanlık Sektöründe Alt Zemini Hazır Şirketin Kar Marjları Çok Yüksek Olup Tüm Çalışmaları Yapılmıştır. 1.Hazır Halde Yapılmış 3 Adet Web Sitesi Vardır. 2.İlk Başta Gerekli Olan Makine Techizat Vardır. Alınacak Sermaye Şirkete Harcanacaktır....

 • İŞ GÜCÜ VE BİTİRİCİLİK

  İş gücü ve bitirici olma özelliğimin yanı sıra Ankara'da ikamet etmekteyim. İş ortaklığı düşünecek olan kişilerle görüşüp fikir birliğine vardığımızda çok iyi gelişmeler olacağı kanaatindeyim. Beraber çalışmak isteyen iş sahipleri ile görüşmek istiyorum. 

İlan No 294562
Son Güncelleme 28.05.2019
Şehir ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle