Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

MAVİADA ÖZEL YÜZME KURSU ANKARA

İlan No: 222306

Özel Yüzme (Birebir) Kursu Özel Yüzme Dersleri, birebir yani bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklindedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak yapmaktayız. 08-00 – 21-30 saatleri arasında olabilir. Diğer tüm ayrıntıları daha detaylı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Derslerimizi; 1- Anadolu Hotels DownTown Ankara ***** (Söğütözü - Armada Alışveriş merkezi hemen arkasında) 2- Ankara Atlı Otel **** (Çankaya yıldızda Turan Güneş Bulvarı üzeri Emniyet Karşısında, Sol Tarafta) 3- Çukurambar Meyra Palas Oteli ***** (100. Yıl Hastanesi Karşısı ) 4- Park Inn By Radisson **** (Çankaya Yıldızda, Yıldız Kule 50m altında), kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz. * Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi yapılmadan ders ayarlanması yapılmamaktadır. *Ofisimiz Otel içerinde DEĞİLDİR. Adresimiz ve krokisi www.maviada.com.tr - www.maviadayuzme.com web sitelerimizde bulabilirsiniz. * Kayıt olmadan ders saati ayarlaması yapılmamaktadır. Fiyatlar : www.maviada.com.tr - www.maviadayuzme.com web adreslerimizden veya 0312 442 23 73 telefon numaramızdan bilgi alabilişiniz. Deneme Dersi : Sadece 1 ders almak isterseniz, eğitim kalitemizi görmek istediğinizde alabilirsiniz. Fiyata Dahil Hizmetler : Havuz ücretiniz, Özel yüzme dersiniz, (50 dakika), Tesiste bulunan şampuan, havlu, saç kurutma makinesi, vs. dahildir. Şartlar ve Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler : *Katılımcıların şort, mayo, yüzücü gözlüğü ve bone getirmesi mecburidir. * Maviada'dan bone ve yüzücü gözlüğü üyelerimize % 15 indirimlidir. *Ders süresi 50 dk'dır. *Ulaşım kişilerin kendilerine aittir. *Yüzme Derslerimizin satışını genel olarak 4’erli şekilde satmaktayız. Çünkü 1 veya 2 derste yüzme öğrenemezsiniz. Eğitim almak isteyenlerin ofisimize kimliği ile gelip, kayıt yaptırmaları ve en az 4 derslik ödemesini (nakit) yapmaları gerekmektedir. MAVİADA YÜZME & DALIŞ & CANKURTARAN EĞİTİMİ VE ÜRÜNLERİ MERKEZİ Adres: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Caddesi 20/B 06550 Çankaya – ANKARA Tel: +90.312 442 23 73 - Web: www.maviada.com.tr - www.maviadayuzme.com
MAVİADA ÖZEL YÜZME KURSU ANKARA başlıklı bu ilanın yayın süresi 26.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 222306
Son Güncelleme 26.9.2017
Şehir Ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle