Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

MEGA TİCARİ PAKET ile geniş kitlelere ulaşın

İlan No: 225836

GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAK MI İSTİYORSUNUZ ? MAİL REKLAM MALİYETLERİNİ FAZLA MI BULUYORSUNUZ ? ULAŞMAK İÇİN KAYNAĞINIZ MI YOK ? Sattığınız ürün, verdiğiniz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun, doğru müşteriye ulaşmak her zaman zor ve maliyetlidir. Reklam için sürekli para ödemek zorunda kalırsınız. Hem geniş bir müşteri kitlesine ulaşmanız için, Hem de sürekli para ödemekten kurtulmanız için, Size MEGA TİCARİ PAKET'i sunuyoruz. Yüzbinlerce müşter bilgisi, Sadece bilgisayar ve internet ihtiyacı ile sınırsız mail reklam, Yeni müşteri kaynaklarına sürekli ulaşma imkanı. Türkiye'de ilk defa bir kez alıyorsunuz ömür boyu kullanıyorsunuz. MEGA TİCARİ PAKET İÇERİĞİ 1. 600.000 adet firma bilgisi (firma adı, sabit telefon, cep telefonu, kategorisi, mail adresi, web sitesi) 2. 150.000 adet 2016 güncel firma mail adresi 3. Mail gönderme sistemi (sınırsız kullanım) 4. Mail toplama sistemi 5. Mail düzenleme sistemi MAİL GÖNDERME SİSTEMİ Bir kez alıp sınırsız süresiz kullanın, Mailleriniz her zaman spama takılmasın, Aylık ödeme yok, Ekstra ödeme yok, IP ihtiyacı yok, Mail server ihtiyacı yok, Bu sistem ile kendi bilgisayarınızda sürekli ve sınırsız mail gönderebileceksiniz. Bir kez kurduktan sonra bir daha ödeme yapmadan kullanabileceksiniz. Sistemin kurulumu ve mail gönderimi resimli kılavuz ile anlatılmıştır. MAİL TOPLAMA SİSTEMİ Yine sınırsız kullanma hakkı ile; İsterseniz bir sitedeki, İsterseniz de anahtar kelimeye göre, Mail toplayabileceksiniz. Artık yeni kaynaklar için her seferinde ödeme yapmayacaksınız. MAİL DÜZENLEME SİSTEMİ Topladığınız mail listelerinde; Çift mailleri ayıklama, Mail dosyalarını birleştirme, İstediğiniz ölçüde dosyalar bölme işlemlerini, Sınırsız yapabileceksiniz. MEGA TİCARİ PAKET TÜM İÇERİĞİ İLE KISA BİR SÜRE İÇİN 299 TL YERİNE 149 TL dataagaci@gmail.com
MEGA TİCARİ PAKET ile geniş kitlelere ulaşın başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.12.2016 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 225836
Son Güncelleme 13.11.2016
Şehir Adana
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle