Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Mesleki Ahlak sahibi Eczane iş ortağı hk.

İlan No: 280011

Merhaba, Mesleğinde uzmanlaşmış teknisyen olarak,eczane diplomasıyla ortak olmak ve yasalara tamamen uymak kaydıyla yeni açmayı planladığımız eczanemiz için iş ortağı aramaktayız. Günümüz şartlarında bu işi dolandırıcılığa,tamamen paraya dönüştürmüş insanların çoğalmış olmasıyla tamamen güveneceğimiz bir ortak olması için öncelikle kendisini ailesini tanımamız,geçmişini araştırmamız ve borcu olup olmadığını bize resmi evraklarla ibraz etmiş olması gerekmektedir. Bu şartlara uyan ve bu fikirlere önem veren iş ortağı pozisyonumuz için iyi düşünerek dönüş yapmanızı rica ederim. Saygılarımla.
Mesleki Ahlak sahibi Eczane iş ortağı hk. başlıklı bu ilanın yayın süresi 7.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • İstanbul Eczacı Aranıyor

  İstanbul avrupa yakasında yeni açılacak eczanemizde çalışmak üzere yardımcı eczacılığı bitmiş yeni mezun veya emekli işin başında durabilecek daha önceden ecza depolarıyla problem yaşamamış eczacı aramaktayız.

 • Eczane Ruhsat hakkı

  Tüm illerde eczane nakil veya ruhsat hakkımı vermek istiyorum Neslihan Altın 05340346666

 • istanbul eczacı

  Çok acil istanbul avrupa yakasında açacağım eczane için ,yeni mezun veya en fazla birkaç yıllık mezun ,daha önce eczane açmamış, borcu olamayan, karşılıklı güven ve huzur içinde çalışabileceğim genç işin başında durabilecek diplamalı eczacı çalışma arkadaşı...

 • istanbul avrupa yakasına eczacı arıyorum

  istanbul avrupa yakasına acılacak olan eczaneye eczacı arıyorum

 • ECZACI ARANIYOR

  KOCAELİ İÇİN ECZANE AÇABİLECEK UZUN YILLAR KARŞILIKLI GÜVEN İÇERİSİNDE İŞİN BAŞINDA DURACAK ECZACI ARANIYOR

 • ECZACI

  mardin merkez de açacagımız eczane için eczacı aranıyor

 • Açık diplomalı eczane

  Ege bölgesinde 4 doktorluk sağlık ocağı karşısı tek eczanemi diplomamla birlikte güvence verebilecek sektörden anlayan kişiyle maaş karşılığı birlikte çalışabiliriz

 • ankaraya Eczacı Aranıyor

  Acil ankara da açacağımız eczaneye eczacı arıyoruz depoya ve eczacıya her türlü teminat verilir

 • Acil eczacı araniyor

  Çok acil istanbul avrupa yakasında açacağım eczane için ,yeni mezun veya daha önce eczane açmamış, borcu olamayan, genç işin başında durabilecek ,diplamalı eczacı aranıyor.

 • Eczacıyımm

  deneyimli eczacıyım türkiyenin heryerinde diplomamla çalışabilirim

İlan No 280011
Son Güncelleme 8.12.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle