Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Muhasebe bürosu devren satin alabilirim

İlan No: 272852

istanbul ilinden muhasebe burosunu devir etmek isteyen var ise benimle irtibata geçerse memnun olurum. Muhasebe burosu devir almak istiyorum. Konu hakkinda ciddiyim.
Muhasebe bürosu devren satin alabilirim başlıklı bu ilanın yayın süresi 15.10.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Devir eczane arıyorum

  İstanbul da diplomasi yla birlikte açık eczane arıyorum eczane sermayesi benden güvenilir birlikte çalışacağımız eczacı ya ve depoya teminat ta verebilirim 20 yıldır sağlık sektöründe hizmet veriorum

 • Açık diplomalı eczane

  Ege bölgesinde 4 doktorluk sağlık ocağı karşısı tek eczanemi diplomamla birlikte güvence verebilecek sektörden anlayan kişiyle maaş karşılığı birlikte çalışabiliriz

 • Dünyaca ünlü bayilikleri olan şirketler grubuna ortak aranıyor.

  Uluslararası bayilikleri olan 10 yıllık şirketler grubu anonim şirketimizde hisse satışı başlamıştır. Eğer şirketimize ortak olmak istiyorsanız iletişime geçiniz.

 • ECZANE AÇMA HAKKI

  İzmir'de yaşayan emekli eczacıyım. Nüfusa takılmadan eczane açma hakkımı ihtiyacı olan meslektaşlarıma kullanabilirim. Teklif tüm illerimiz için geçerlidir.

 • İSTANBUL DEVREN MUHASEBE BÜROSU ARANIYOR

  Devren smmm bürosu aramaktayım. İSTANBUL devren satılık muhasebe bürosu aramaktayım. Belgesi olmayan arkadaşlarla kiralama/ortaklık konuları görüşülür. SMMM Belgem var Bürosunu devretmek isteyenler için mail adresim [email protected]

 • Devir Eczane 2020 Haziran

  Yardımcı eczacılık kalkarsa 2020 haziran da mezun olacağım tekirdağ -bursa-denizli-Sakarya da emekli olaçak eczacilardan devır almak istiyorum diğer küçük şehirlerde olabilir sadece ilgilenler mesaj atsın.

İlan No 272852
Son Güncelleme 6.10.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle