Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

NAKİT PARAYA İHTİYACI OLAN BAYANLAR, EK GELİR ELDE ETMEK İSTEYEN BAYANLAR,

İlan No: 259707

Avrupa yakasında bulunan iş yerime haftanın belirli günleri görüşebileceğim, birlikte dertleşip zaman geçirebileceğim, maddi anlamda sıkıntılarına ortak olabileceğim, güvenilir sırdaş, dert ortağı bayan arkadaş arıyorum. 18-35 yaş aralığında evli olmayan, anlayışlı, güler yüzlü, paylaşmayı seven, maddi anlamda borcu olan, taksiti olan, okul taksiti yada ev kirası gibi giderleri ödemekte zorluk çeken, borç alacak kimsesi olmayan, yada etrafında güvenilir bir dostu olmayan bayan arkadaşlar, Sizlerden mesaj bekliyorum. Yabancı uyruklu bayan da olabilir, yeter ki profesyonel olarak görüşmeler yapan olmasın. güven, gizlilik ve samimiyet dışında önemli bir kriterim yok. dış görüşe de çok fazla önem vermiyorum. ilgilenen bayan arkadaşların kısaca kendilerini tanıtan e-posta ile iletişime geçmelerini rica ediyorum.her görüşme için 200 lira ödemek istiyorum. çok aşırı beklentisi olan bayan arkadaşlar da kusura bakmasınlar.
NAKİT PARAYA İHTİYACI OLAN BAYANLAR, EK GELİR ELDE ETMEK İSTEYEN BAYANLAR, başlıklı bu ilanın yayın süresi 19.05.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 259707
Son Güncelleme 19.04.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle