Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Otomatikve Manuel Vites Direksiyon Dersi Ankara 05354028055

İlan No: 263003

OTOMATİK VİTES DİREKSİYON EĞİTİMİ 05354028055 Ankara Trafik kurallarına uyumlu taşıt kullanımını ; bilimsel tekniklerle, **psikolojik kişisel gelişim metoduyla**, Motorlu araçlar teknikeri ,ulaştırma, trafik, sürüş teknikleri alanında uzman, Hava Kuvvetleri’nin Teknik eğitimci asker öğretmeninden, Otomatik veya manuel vitesli, yardımcı pedallı araçla, ve kendi aracınızla çok kısa zamanda, kolayca öğrenebilirsiniz. M.E.B sertifikasıyla bir motorlu taşıt sürücü kursunda eğitimciyim. 34 yıllıkA-2 , B, e ) sınıfları, motorlu araç sürüş ve eğitim deneyimimle,sizlere yardımcı olmaktayım. *Trafik Psikolojisi *: psikoloji ilkelerinin trafik ve yol güvenliği alanına uygulanmasıdır. Türkiye de yeni bir alan olan trafik psikolojisinin etkinlikte bulunduğu alanlar; sürücü yeteneklerinin psikoteknik değerlendirilmesi, sürücülük tarzları ve trafikte risk alma davranışı, sürücü eğitimi ve rehabilitasyonu,ergonomi, trafik güvenliği için bilinçlendirme. Trafikle ilgili davranış tutum yetenek ve becerileri ölçme geliştirme, bu konularla ilgili araştırmalar ve uygulamalardır İletişim : 0 5 3 5 4 0 2 8 0 5 5 mail adres : [email protected] web sitem : SAYIN ÖZLEM HANIMIN TRAFİKTE KENDİ ARACIYLA YAPTIĞIMIZ DERS HAKKINDAKİ YORUMU: Ahmet hocam çok teşekkür ederim. Sayenizde ,kendi aracımla vermiş olduğunuz psikolojik Destekli trafik kurallarına uyumlu ,uyguladığımız araç kullanma teknikleriyle ,araç kullanma ve trafiğe çıkma keyfini ve zevkini yaşadım. Eşim veya bir başkası olsaydı buna cesaret edemezdi. Ehliyetim olmasına rağmen yıllardır direksiyona geçmemiş biriyle trafiğin yoğun olduğu yerlerde yol almak sizin cesaretiniz ve başarınızdır. Kısa zamanda bana çok şey kazandırdınız. En başta kendime olan güvenim arttı sayenizde. Ahmet hocam Sizi tanıdığım ve ders aldığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Size teşekkür eder hayat boyu başarılar dilerim.
Otomatikve Manuel Vites Direksiyon Dersi Ankara 05354028055 başlıklı bu ilanın yayın süresi 17.06.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 263003
Son Güncelleme 18.05.2018
Şehir ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle