Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Özel Asistan aranıyor.

İlan No: 242545

Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 18-30 yaş arası, fiziği düzgün, özel asistanlık kavramını bilen, gizlilik ve güven içerisinde görüşebileceğim, seyahat engeli olmayan, bayan özel asistan arıyorum. Tercihim uzun süreli görüşebileceğim ancak bu işi meslek edinmemiş kişilerdir. İlgilenen bayan arkadaşların kısaca kendilerini anlatan bir mesaj ile iletişime geçmeleri rica olunur.
Özel Asistan aranıyor. başlıklı bu ilanın yayın süresi 19.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

  Benzer İlanlar
 • İzmir'den özel asistana dolgun ücret

  İşim gereği her ayın yarısını İzmir'de geçiriyorum. İzmir'de olduğum zamanlarda, haftada bir gün 2-3 saatini benimle paylaşabilecek, kendine güvenen, fiziği düzgün, paylaşıma açık, sır saklamayı bilen, seviyeli, genç bayan özel asistan arıyorum. Ücret...

 • İzmirli özel ve güzel bir bayan asistan arıyorum

  bakımlı, fiziği düzgün ve sırdaş bir bayan arkadaş arıyorum... Haftada bir gün, bir kaç saatini bana ayırabilecek, her görüşmede 500 TL vereceğim, tek bir kişi istiyorum.

 • İzmir'de bayan asistana görüşme başına 500₺ destek

  İzmir'de yaşayan, kendi iş yerine sahip, üniversite mezunu, kaliteli düzgün beyim. Maddi destek olacağım, belirli aralıklarla görüşeceğim, birbirimizin hayatlarına saygı göstereceğimiz, fiziği düzgün, bakımlı, genç bir bayan arıyorum. Gizlilik ve özel...

 • İzmir'de acil paraya ihtiyacı olan güzel bir bayan arıyorum

  Merhaba, kendi şirketimin başındayım, evliyim, gizlilik içerisinde arada bir görüşeceğim ve maddi anlamda destek olacağım eğlenceli, bakımlı ve düzgün fizikli bir bayan arkadaş arıyorum. Sadece kaçamak amaçlı ve gerçekten gizliliğe önem veren 18-30 yaş...

 • İzmir'de part-time özel asistana günlük 500 TL

  Maddi destek karşılığında hayatıma renk katacak, özel bir bayan arkadaş arıyorum. Haftada bir gün, bir kaç saatini bana ayırabilecek, gizliliğe önem veren, fiziği düzgün, hoş sohbet biriysen, bir mesaj atman yeterli.

 • bayan asistana görüşme başına 500 TL destek veririm

  aradığım "asistan" bakımlı, sırdaş, fiziği düzgün, uzun vadeli olmalı. Ben her görüşme için 500 TL verebilecek, gizliliğe önem veren, kültürlü bir işadamıyım.

İlan No 242545
Son Güncelleme 19.9.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle