Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Özel Asistan aranıyor.

İlan No: 242545

Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 18-30 yaş arası, fiziği düzgün, özel asistanlık kavramını bilen, gizlilik ve güven içerisinde görüşebileceğim, seyahat engeli olmayan, bayan özel asistan arıyorum. Tercihim uzun süreli görüşebileceğim ancak bu işi meslek edinmemiş kişilerdir. İlgilenen bayan arkadaşların kısaca kendilerini anlatan bir mesaj ile iletişime geçmeleri rica olunur.
Özel Asistan aranıyor. başlıklı bu ilanın yayın süresi 19.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

  Benzer İlanlar
 • MADDİ DESTEK KARŞILIĞI ÖZEL ASİSTAN BAYAN ARKADAŞ PARTNER ARIYORUM

  ben istanbuldan 35 yaşında uzun boylu gayet yakışıklı güzel fit fiziğe sahip elit iş sahibi kaliteli mantalitesi yüksek biriyim. ciddi anlamda kendine güvenen bakımlı kaliteli ara sıra müsait oldukca sevgili edasında görüşmek karşılık haz almak keyif...

 • İzmir'den maddi destek arayan bayanlar

  Gizlilik içinde görüşebileceğim, karşılıklı hoşgörü ve anlayışa dayalı bir arkadaşlık yapabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi destek karşılığı görüşmek isteyen bayanlar mesajlarınızı bekliyorum.

 • Acil paraya ihtiyacı olan güzel bir bayan arıyorum - İzmir

  Merhaba, kendi şirketimin başındayım, evliyim, gizlilik içerisinde görüşeceğim ve maddi anlamda destek olacağım eğlenceli, bakımlı ve düzgün fizikli bir bayan arkadaş arıyorum. Gerçekten gizliliğe önem veren 18-30 yaş arası bir kişi arıyorum.

 • bayan asistana her görüşme için 500 TL destek veririm

  Bakımlı, sırdaş, fiziği düzgün, 30 yaşını aşmamış bir özel asistan arıyorum. her görüşme için 500 TL. Verebilirim.

 • İzmir'den part time özel asistana dolgun ücret

  İzmir'de, haftada bir gün 2-3 saatini benimle paylaşabilecek, kendine güvenen, fiziği düzgün, paylaşıma açık, sır saklamayı bilen, seviyeli, genç bayan özel asistan arıyorum. Ücret yüksektir. Günübirlik ilişki istemiyorum ve kilolu veya balık-etli kadınlardan...

 • İzmir'den maddi desteğe ihtiyaç duyan özel bir bayan arıyorum

  Sempatik, güvenilir, gizlilik ve temizliğe çok önem gösteren genç bir bayan arıyorum. Niyetim sadece bir kerelik değil, sürekli görüşmek. İzmir'de yaşayan, kendi iş yerine sahip, üniversite mezunu, sınırlarını, haddini ve duracağı yeri bilen, kaliteli...

 • Part-Time Özel Asistan Aranıyor

  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Kendine güvenen, Özel asistanlık nedir bilen, Part-time veya full-time çalışacak, Bakımlı ve kararlarında özgür bayan asistan arıyorum.

 • İzmirli özel ve güzel bir bayan asistan arıyorum

  bakımlı, fiziği düzgün ve sırdaş bir bayan arkadaş arıyorum... Haftada bir gün, bir kaç saatini bana ayırabilecek, her görüşmede 500 TL vereceğim, tek bir kişi istiyorum.

 • MADDİ DESTEK UZUN SÜRELİ GÖRÜŞME

  Merhaba istanbuldan ömer yaşım 32 doğma büyüme istanbulluyum kendi işini yapan biriyim maddi olarak bir problemim yok maddi destek arayan bayan arkadaş arıyorum omrkrylmz@yandex.com

İlan No 242545
Son Güncelleme 19.9.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle