Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Özel Asistan aranıyor.

İlan No: 242545

Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 18-30 yaş arası, fiziği düzgün, özel asistanlık kavramını bilen, gizlilik ve güven içerisinde görüşebileceğim, seyahat engeli olmayan, bayan özel asistan arıyorum. Tercihim uzun süreli görüşebileceğim ancak bu işi meslek edinmemiş kişilerdir. İlgilenen bayan arkadaşların kısaca kendilerini anlatan bir mesaj ile iletişime geçmeleri rica olunur.
Özel Asistan aranıyor. başlıklı bu ilanın yayın süresi 19.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

  Benzer İlanlar
 • İzmir’de özel bir asistan arıyorum

  İyi bir eğitim ve oldukça iyi maddi duruma sahip, kültürlü ve cömert bir erkeğim. İnşaat sektöründeki bir şirketin ortağı ve yöneticisiyim. Uygun zamanlarda görüşebileceğim, fit bir fiziğe sahip, güvenilir bir bayan arkadaş arıyorum.

 • maddi destek - özel görüşme - izmir

  İzmir'de, haftada bir gün bir kaç saatini benimle paylaşabilecek, kendine güvenen, fiziği düzgün, paylaşıma açık, sır saklamayı bilen, seviyeli, genç bayan özel asistan arıyorum. Ücret yüksektir. Günübirlik ilişki istemiyorum ve kilolu veya balık-etli...

 • İzmir'den nakit desteğine ihtiyaç duyan bir bayan var mı?

  Sempatik, güvenilir, gizlilik ve temizliğe çok önem gösteren genç bir bayan arıyorum. Niyetim sadece bir kerelik değil, sürekli görüşmek. İzmir'de yaşayan, kendi iş yerine sahip, üniversite mezunu, sınırlarını, haddini ve duracağı yeri bilen, kaliteli...

 • İzmir'de part-time çalışacak bayan asistan-sekreter aranıyor

  Bakımlı, fiziği düzgün ve sırdaş bir bayan arkadaş arıyorum… Haftada bir gün, bir kaç saatini bana ayırabilecek tek bir kişi istiyorum. Gizlilik ve güven önemli Yüksek lisans mezunu, kültürlü ve maddi durumu iyi bir beyim.

 • İzmir’den düzenli ek gelir arayan bayanlar

  bakımlı, fiziği düzgün ve sırdaş bir bayan arkadaş arıyorum... Haftada bir gün, bir kaç saatini bana ayırabilecek, her görüşmede 500 TL vereceğim, tek bir kişi istiyorum.

 • Saatlik özel asistan bayan arıyorum. İzmir

  Gizlilik koşuluyla maddi destek karşılığında görüşebileceğim saatlik özel asistan bayan arıyorum. 18-30 yaş arası bakımlı ve fiziği düzgün bayana dolgun ücret verebilirim. Aşağıdaki bölümden kendinizi tanıtıcı mesaj gönderirseniz size dönüş yaparım.

 • Anadolu Yakası Maddi Destek

  Anadolu yakasın da yaşıyorum 36 yaşında 178 boyunda fit ve yakışıklı biriyim.Evliyim, bunu sorun eden bayanlar yazmasın.Aile şirketi diyebileceğiniz otomotiv üzerine bayilerimiz var.Mütevazi ve sakin biriyim , haftanın belirli günlerinde 1400 tl(2 3 saat...

İlan No 242545
Son Güncelleme 19.09.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle