Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Özel Gitar Dersi - Kadıköy

İlan No: 152479

GuitarDaily Müzik Atölyesi genel olarak gitar müziğini anlamaya yönelik bir oluşumdur. Gitarın dünya enstrümanları arasında en fazla değişime uğramış enstrüman olduğunu ve bu değişimler esnasında bir çok gitar türünü ortaya çıkardığını biliyoruz. Fakat tam bu günkü gitar formuna en yakın ve diğer gitar türlerinin doğmasına sebep olan klasik gitarın, gitar müziğini anlamak için en iyi hareket noktası olduğunu düşünüyoruz. GuitarDaily Müzik Atölyesinde yapacağınız klasik gitar derslerinde öğreneceğiniz başlıkları sıralayacak olursak: -Klasik gitarın ortaya çıkışı ve günümüzdeki klasik gitar formuna ulaşırken geçirdiği süreç -Klasik gitar yapımında kullanılan ağaç türleri -Klasik gitarın ergonomisi ve bölümleri -Genel tutuş ve oturuş şekilleri -Gitarın muhafaza edilmesi ve taşınması -Gitar bakım ve temizliği -Sağ el ve sol elin adlandırılması -Sağ el gitar teknikleri: destekli, desteksiz vuruş, arpej ve başparmak (pulgar) teknikleri -Sol el parmak teknikleri: Parmak yerleşimleri ve legato teknikleri -Boş tel egzersizleri (sağ el teknikleri) -Sol el Parmak egzersizleri -Metronom kullanımı -Temel müzik teorisi -Nota deşifre etme -Tab deşifre etme -Gam oluşumları -Major, minör ve gam çalışmaları -Akor oluşumları ve pratik kullanışları -Klasik gitar etüdleri -Repertuar çalışmaları (klasik, romantik ve modern çağ eserlerinin incelenmesi ve icrası) -Klasik batı müziği armonisi -Akor oluşumları -Akor dağarcığının oluşturulması -Akor ve gam ilişkileri -Modların incelenmesi -Kadans bilgisi -Yatay ezgilerin çok sesli (polifonik) yapılara dönüştürülmesi. -Kompozisyon bilgisi -Düo gitar çalışmaları Gibi başlıklar, sizin klasik gitar çalmaya yeni başlayacak biri olmanıza veya bu güne kadar yapmış olduğunuz klasik gitar çalışmalarında edindiğiniz becerilere göre eğitmenlerimiz tarafından kişiye özel bir metoda dönüştürülmektedir. Çünkü: GuitarDaily Müzik Atölyesi başarıya ulaşan gitar eğitimin birebir (özel ders) ile daha kolay sağlanacağının bilincinde bir oluşumdur. Bizi daha yakından tanımak için tanışma derslerine bekliyoruz. Şimdi iletişime geçiniz… 0554 521 46 37 www.guitardaily.net
Özel Gitar Dersi - Kadıköy başlıklı bu ilanın yayın süresi 3.1.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 152479
Son Güncelleme 4.12.2016
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle