Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Projelerime yatırımcı ortak aranıyor.

İlan No: 259061

Projelerime yatırımcı ve arge çalışmalarına finansör olacak azınlık ortak aranıyor.Paranız burada değerlenecektir.Yatırımcı olmak isteyen arasın. 531 495 96 59 projelerim Sosyal medya projesi Telefon Projesi Kapı projesi Tarım robotu projesi Çalışma sistemi projesi Arabalarla ilgili bir proje Herkezin ev,araba ve yiyeceksiz kalmaması için çalışacağız.
Projelerime yatırımcı ortak aranıyor. başlıklı bu ilanın yayın süresi 12.05.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

  Benzer İlanlar
 • Bilişim diploması kiralıyorum

  Arkadaslar liseden bilişim bölümü teklonoji alanları üzerinden mezunum diplomamı kiralıyorum. Numaram:05365625724

 • Atasayar Group

  Genel olarak Zayıf Akım Sistemleri diyebileceğimiz Güvenlik Sistemleri, Altyapı Sistemleri, Otomasyon Sistemleri ve Yazılım Sistemleri’nin keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama, eğitim ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

 • Web / Grafik Tasarım | Ascent Ajans

  Tasarım olarak tamamen profesyonel kendi alanında güzel işler çıkaran ekip ile sizin kimliğinizi internet ortamında net bir şekil de aktarıyoruz .

İlan No 259061
Son Güncelleme 12.04.2018
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle