Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Saç Çıkarma Losyonu

İlan No: 289682

Kullanımı basit : sabah ve akşam dökülen bölgeye masaj yaparak sürülür. Bir şişe kullanima bağlı olarak 1-1,5 ay gidiyor. Bölgesel dökülmelerde 1-2 ayda kesin sonuç alabilirsiniz. Ayni zamanda dökülmelerde durur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılır . Solüsyon 60 milimdir içinde 1 milimlik ölçeği var . Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılınca 1 ay gider. İlk ay saç çıkmaz ama ikinci aydan itibaren gözle görülür şekilde saç çıkmaya başladığını görürsünüz . İlk ay saça canlılık verir güçlendirir, besler, dökülmeyi durdurur, ikinci şişeden itibaren etkisini göstermeye başlar. Düzenli kullanıldı mı saç çıkarma başarı oranı yüzde 99. Binlerce kullanıcısı var ve hiç olumsuz cevap almadık, Kullanan herkes muhakkak faydasını görüyor.En iyi sonuç içinde 6-10 ay arası kullanım öneriliyor . Kullanmayı bırakacağınız zaman da dökülme olmaması için kademeli olarak bırakmak lazım. Önce günde 2 kere kullanılırken, sonra günde 1, iki - üç günde bir , haftada bir iki kez şeklinde... bilgi ve iletişim. murat 05337479011 whatsapp
Saç Çıkarma Losyonu başlıklı bu ilanın yayın süresi 14.04.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 289682
Son Güncelleme 15.03.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle