Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Sakarya izmit istanbul eskişehir Jigolo

İlan No: 281427

Boy 1.71 68 Kilo Yeşil Göz Elit Ve TemİZ TİTİZ İlişkimiz Saklı Olacak ve Hiç Bir Şekilde Sizi Arkadaşlarınız veya Arkadaşlarınız Karşısında jigolo Mesele Yaşatmayacağım. Aynı Çatı Altındayken Bir Sevgili Kadar Yakın, Dışarıda Yoldan Geçen Bir Yabancı Kadar Mesafeli Olacağım. İletişim Şeklimiz Telefonla veya Sizin Kendinizi Güvende Hissedebileceğiniz Bir Haberleşme Şekliyle Olacak ve Haftada yada Günde Belli Saatler Çerçevesinde Haberleşeceğiz. İlişkimiz Müddetince Her Türlü Kişisel Bilgilerimiz Üçüncü Bir Kişiye Paylaşılmayacak ve İlişkimiz Sonlandığında Hiç Bir Şekilde Birbirimizi Tanımayacağız. Özellikle Sakarya İstanbul Düzce Bursa Eskişehir Ankara İzmit jigolo O An Bitecek Bütün Her Şey ve Sonrasında Rahat Olacaksınız. Aynı Şekilde Sizden de Bu Şekilde Davranmanızı Beklerim. Lütfen İlgilenen Bayanlar Bana whatsapp Üzerinden Ulaşabilirler 05376873165
Sakarya izmit istanbul eskişehir Jigolo başlıklı bu ilanın yayın süresi 22.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 281427
Son Güncelleme 23.12.2018
Şehir sakarya
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle