Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Servis minibüsleri arıyoruz.

İlan No: 238073

Merhaba. En az iki servise ihtiyacımız olacak. Servis boş geleceği güzegaha bağlı olarak -1inci servis aracı saat 11:00de; Topkapıdan millet ve vatan caddesi, Aksaray, Laleli, Beyazıt, -ordu caddesinden sağ aşağı sapıp, Çemberlitaş sağlık müdürlüğü arkasına varıp sonra sağdan Sultanahmet meydanına sonrasında tramvay yolundan inerek sirkeci ve Eminönü yada karaköye varacak. Malum her zaman aynı güzegahtaki otellerden rezarvasyon alınmayacak. Bazen vatan-millet caddesi bitiminde yukarı saraçhane-ibbb önünden geçip yolcu alacak o şekilde devam edecektir Eminönü vs noktaya. -2nci servis aracı saat 11:00da; tahmini olarak osmanbey metro istasyonu civarından başlayacak olup pangaltı, harbiye, taksim meydan civarından şişhane yönüne doğru devam edecek olup Karaköy vs noktaya varacaktır. İki saat sonunda servislerden biri sultanahmet meydanı, topkapıya diğeri ise taksim meydanına yolcuları bırakacaktır. Eminönü mısır çarşısı vs alanları görmek isteyecek turistlerin servisle otele gitmek istemeyeceklerini düşünüp dönüşü tek servisle yapabiliriz. Bu servisin tekrarı saat 16:30 da aynen devam edecektir. Buna göre teklif vermenizi rica ederiz.
Servis minibüsleri arıyoruz. başlıklı bu ilanın yayın süresi 2.8.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 238073
Son Güncelleme 3.7.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle