Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Skype üzerinden BAYANLAR ile KAMERALI SOHBET

İlan No: 279572

Skype üzerinden, BAYAN MODELLERİMİZ ile dostça, arkadaşça muhabbet edebileceğiniz, özel anılarınızı dertlerinizi paylaşabileceğiniz; sitemize davetlisiniz. Model Skype adreslerini sitemize ücretsiz üye olarak öğrenebilirsiniz. Modellerimiz ile skype üzerinde görüşmeleriniz ÜCRETLİDİR. Modellerimiz ile irtibata geçerek, süre paketlerini satın alabilirsiniz. Sürenizi aldığınız paket süresi kadar ve hangi modelden satın aldıysanız onda kullanabilirsiniz. Tek kullanımlıktır. NOT : Modellerimiz ile skype haricinde başka bir yerde veya başka bir iletişim aracıyla konuşamazsınız. Sadece skype üzerinden Görüntülü Sohbet amaçlı görüşebilirsiniz. İyi sohbetler dileriz. Site adresimiz : www.modellerledans.com
Skype üzerinden BAYANLAR ile KAMERALI SOHBET başlıklı bu ilanın yayın süresi 3.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 279572
Son Güncelleme 16.12.2018
Şehir izmir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle