Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

SWİNGER ÇİFT YADA SWİNGER ELİT BAYANLAR ARIYORUM İSTANBUL

İlan No: 227852

ÖNCELİKLE Yanlızlıktan ilğisizilkten sıkılmış hayatı doya doya yaşamak is teyen bayan arkadaşlara çare olmak için yazıyorum. Eğer dizde başkala rı i çin degilde kendı nız için yaşamak isti yorsanız ve tapularınızı yıkmak isti yorsanız ben bura dayım. Merhaba.ben tarkan.30 Yaşında .175 boy 80 kilo esmer yakışıklı Sempatik atle tik, es pirili,sevecen, ro mantik bir gencim..Siğara içki hiç kullanmamış uzun yılardır Avru pada yaşamış ve gene Ayrupada Eğitimini tamamlamış ve suan İstanbul bakırköy sem tinde kendime ait evin de yaşamakta olan KÜLTÜRLÜ E LİT bir beyim. .Yüksek lisans mezu nuyum..Hayat çok kı sa ha yatı eglenceli.ve şehvetiyle kısacası boş de ğil hoş yaşamak isteyen zevki ne düş kün ,olgun ,sa mimi ,güvenilir ,sırdaş ,saygıda kusur et meyen, SWİN GER MANTIGINI be nimse miş Swinger ev li yada sevgili çiftler, dul yada be kar bayanlar arayabilir ler. yaş so run degil. bakımlı olmanız yeterli. Swin ger ev li çiftlerle deneyimleri tecrübe leri olan bi risiyim.ve kendime görede elit bir cevrem mev cut.mutsuz degişiklik arayan Elit çiftler ya da bayan lar Arayabilir.Kısaca ifa de etmek gerekirse ANLA TILMAZ YAŞANIR YAŞA GÖR VE HİSSET.Ciddi olanları bekli yorum.Elit Kültürlü samimi olma sı herşeyden önce en dik kat ettiğim unsur dur. Bu na kana at ge tir diğim kişilere görüşme randevusu vermek teyim. Uzun vadeli güzel paylaşım lar oldu gu takdirde maddi manevi destegimde olabilir..Şimdilik sevgilerim le.. TEL 0 5385086427. Tarkan NOT.lütfen jogololuk teklifinde bulunmayi niz.bahsetti gim kavramları i yi anla madan lütfen aramayiniz.hoscakalin...........
SWİNGER ÇİFT YADA SWİNGER ELİT BAYANLAR ARIYORUM İSTANBUL başlıklı bu ilanın yayın süresi 4.9.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 227852
Son Güncelleme 28.8.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle