Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

TEKİRDAĞ -SARAY- BÜYÜK YONCALI'da DAİRE SAHİBİN'den

İlan No: 234465

İstanbul'a 1 saat Uzaklıkta,Istıranca Ormanlarının Oksijenini Doya Doya İçinize Alın, Muazzam Kastro Cennet Sahili 10 dakika Mesafede, Doğa'nın Tam Ortasında. Sitemiz Ana Cadde Üzerinde Bulunuyor, Site'mizin Girişinde Bulunan Blok'un Güney Tarafına Bakan DAİREM Kışın Sıcak Yazın Serin Oluyor. Sitemiz ve Blok'lar 7/24 Güvenlik Kameralarıyla İzlenmektedir. Sitemizin Etrafı Çevrilidir.Her Daire'nin Kapalı ve Açık Oto Parkı Vardır. Çocuk Parkı,Yürüyüş alanı Sosyal alan Mevcuttur.Blok'lar Isı Yalıtımlı, Geniş Girişli Yangın merdivenli Olup Çift Asansörlüdür Sitemizin Elektrik Kesilmesi Halinde Devreye Giren Jeneratörü Var.BANKA Kredili. HEMEN TAPU TESLİM.553 872 68 58 NOT=Yatıtırım amaçlı Alıcaksanız Kirayı Hiç Aksatmamış Kiracıyla, Oturacaksanız Hemen BOŞ Olarak Teslim Edilir.
TEKİRDAĞ -SARAY- BÜYÜK YONCALI'da DAİRE SAHİBİN'den başlıklı bu ilanın yayın süresi 8.9.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 234465
Son Güncelleme 9.8.2017
Şehir Tekirdağ
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle