Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Tekne turuna ortak

İlan No: 243402

Merhaba. İstanbul'da turistlere yönelik tekneyle boğaz turu yapmak üzere ortak aramaktayım. 200 civarı otel ve acentaya broşürlerimizi dağıtacaz. Malum otel resepsiyonlarının maaşla gecinmesi mümkün değil. Bu tip satışlar yaparak kazanc sağlarlar. Ayrıca meydanlarda biletlerimizi satacak 100e yakın perseonelimiz olacaktır. .12bin TL ödemesi karşılığı edilen-ettiği tahsilatın yüzde 5ini kazanacaktır. Kar veya zarar ortaklığından bahsetmiyorum. tekne kirası, turistleri otelden tekneye getiren geri götüren servis otobüsü parasından, vergiden, kiradan vs bahsetmiyorum ki onlar bana ait. kesinlikle edilen tahsilatın yüzde 5ini o anda cebine indirecektir. Hatta otellerden tahsilat haftada 1 gün olduğundan bu işi yaparken normal işine de devam edebilir. ama emin olun ki bu işin kazancı çook fazla. bileti 20 eurodan sattırıyoruz yarısı civarını satan kazanıyor gerisi bize kalır. bazı günler tek seferle 300 kişi olabiliyor. günde veya iki günde değil -en kötü ihtimal-haftada 1000 yolcu olsa bile 1750küsür tl kazanc sağlar yüzde 5 hisseyle. Teknelerde mevcut kamera kayıt sistemiyle yolcuların kaç kişi olduğunu dilediği zaman emin olmak için görebilir. Buda güven sağlamak için kesin bir delil. Not: Bir ayın sonunda arkadaş ayrılmak isterse yaptığı 12bin tllik ödeme kendisine iade edilecektir.-ki asla ayrılmak istemeyecektir- Detay için lütfen e mail adresime yazın telefon vs bilgiler o zaman paylaşılacaktır.
Tekne turuna ortak başlıklı bu ilanın yayın süresi 31.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

    Benzer İlanlar
  • İş yeri açma belgesi

    Yiyecek ve İçecek bizleri üzerine olan ustalık belgem kiralıktıktır iş yeri açarken belediye tarafından istenen ustalık belgesidir. Her şehire verilir detaylı bilgi için arayın05417426331

  • Isvecte Satilik Turizm Firmasi

    İsveç Stockholmde yerlesik 8 yillik LTD Sirketi. Alaninda onder, hicbir vergi ve sahsi borcu bulunmayan, sektorunde taninan , muhasebesi ve hazir banka hesaplari ile satiliktir. Sirket satin alip Yurt Disina tasinip uzun oturum ile vatandas olmak cok...

İlan No 243402
Son Güncelleme 01.10.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle