Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

TÜRKİYE'NİN İLK A'dan Z'ye TELEFON KILIF ÜRETİM FİRMASINA ORTAK ARANIYOR

İlan No: 269528

ARANILAN ORTAKLIK TÜRÜ %25: 75.000TL %49 150.000TL ORTAKLIKTAN BEKLENTİMİZ Bizimle birlikte çalışmasını istiyoruz. Çünkü tüm bölümlere tam olarak hakim olunması gerekiyor aynı zamanda biz enerjisi yüksek olmalı, azimli olmalı, sorumluluk alabilmeli yaptığı yatırımın iş olarak ta hakkını verebilmeli, kararlı olmalı ve yılmamalı. ŞİRKET HAKKINDA KISA BİLGİ Kısa zaman önce Tekirdağ da bulunan iş yerimizi lokasyon olarak çok daha iyi konuma taşımak istedik ve İstanbul'a getirmiş durumdayız. Yerimiz Sefaköy de bulunmaktadır. Şirketimiz Türkiye de ilk ve tek tam fonksiyonlu telefon kılıfını A dan Z ye üreten firma haline gelmiştir. Yıllardır üzerinde çalışmalar yaptık ve son 1 ay kala İstanbul'a taşıdık şuan itibari ile üretime hazır durumdayız. Bünyemizde 300 adet telefon modeline hitap edebiliyoruz. Üretim olarak tüm telif haklarını korumak amacı ile gerekli mecralara başvurular yapılmış durumdadır. Amacımız yerli ve milli adı altında olan üretimi Avrupa standartlarında yaparak ülkemizde ve yurtdışına satışını sağlamaktır. Dolar ve euro artışını avantaja çevirip ürünlerimizin değerine değer katmaktır. ÜRETİLEN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ - AHŞAP - KRİSTAL (ŞEFFAF ve RENKLİ) - ALÜMÜNYUM - Deri Aynı zamanda üretmekten ziyade tasarıma da önem vermekteyiz. Kendim Avrupa da 3 kez Türkiye de 8 kez tasarım birincisi olup özgün standartlardan uzak tasarımları telefon kılıflarımızın baskısında kullanıyoruz. Ayrıca kişiye özel olarakta baskı yapıyoruz. Kılıfın her noktasını en ince ayrıntısına kadar kendimiz yaptığımız için baskı kalitesini de ülke standarlarından çok daha ileri seviye ye getirmiş durumdayız. ŞİRKET HAKKINDA - 300 adet üzeri telefon kılıf kalıbı değeri 1.000.000 TL civarında (sebebi milyonlarca ürün yapılmaktadır ve çok değerlidir. Ürün kalıbı olmadan ürün üretilemez bu yüzden çizimleri en iyi şekilde saklanmaktadır) - Yeni tamamlamış 30.000TL değerinde web sitemiz - Eylül ayında tüm kanallarda yayına girecek olan 70.000TL değerinde TV video reklamımız - 700 adet üzeri yeni hazırlanmış telefon kılıf tasarımları ŞİRKET BÖLÜMLERİ - Tasarım bölümü - Kılıf üretim bölümü - Kimya bölümü - Satış ve Pazarlama bölümü - Kargo bölümü Murat İN İLETİŞİM İÇİN : 0546 202 45 22
TÜRKİYE'NİN İLK A'dan Z'ye TELEFON KILIF ÜRETİM FİRMASINA ORTAK ARANIYOR başlıklı bu ilanın yayın süresi 2.09.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 269528
Son Güncelleme 18.08.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle