Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ücretli Görüşme İçin Bayan Üniversite Öğrencisi 18-28 yaş arası

İlan No: 273628

Merhabalar , 32 yaşında bakımlı iş sahibi bir beyim. Anadolu yakasında yaşıyorum , avrupa yakasında mesai harcıyorum. Üniversite mezunu ne istediğini bilen ve sürekliliği arayan bir beyim. Aradığım bayan 18-28 yaş arası tercihen üniversite öğrencisi , ne istediğini bilen , saygı ve güven çerçevesinde müsaitlik duumlarına göre hafatanın belirli günleri görüşmek isterim , her görüşmede belirleyeceğimiz sorumluluğu yerine getirmeye hazırım. Güzel vakit geçirebileceğim , kesinlikle yanıma yakışan bir bayan tercihimdir , bu tip görüşmeleri kendine meslek edindirmiş herkez ile görüşen bayanlar lütfen yazmasın. Dost ça bir arkadaşlıktan yanayım , istanbulun güzel yerlerinde güzel vakit geçirebileceğim, yanyana olduğumuz zamanlar keyif alacağım/keyif verebileceğim , uzun dönem bir arkadaşlık arayışındayım. Özel hayata müdahale etmeden, güven ve samimiyetini bana aktarabilen bir bayan ile yoluma devam etmekten yanayım. Lütfen kendinizi tanıtınız, avrupa yakası anadolu yakası farketmez , taleplerinizi , ilan ile ilgili düşüncelerinizi lütfen mesajda belirtiniz ve lütfen bir resminizi eklemeyi unutmayınız. Syg.
Ücretli Görüşme İçin Bayan Üniversite Öğrencisi 18-28 yaş arası başlıklı bu ilanın yayın süresi 1.05.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 273628
Son Güncelleme 18.05.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle