Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ücretsiz İç Giyim Modelistliği Kursu

İlan No: 225740

Ücretsiz ve yeni açılalacak İç giyim modelistik kursuna katılmak isteyen son 8 aday. Sektör tecrübesi aranmamaktadır. Katılımda yaş sınırı yoktur ve kurs İstanbul Taksimde açılacaktır. Günden güne büyüyen iç giyim pazarında, kalifiye ve yetişmiş personel bulma sıkıntısını ortadan kaldırmayı ve yaşanan problemleri en aza indirilmesi amaçlanmaktadır. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir. Kendinizi tanıtan kısa bir yazı ile başvuruların yapılması gerekmektedir. En kısa zamanda dönüş yapılıp detaylı bilgi verilecektir.
Ücretsiz İç Giyim Modelistliği Kursu başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.12.2016 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

    Benzer İlanlar
  • zengin bayan arıyorum

    uzun süreli ilişki yaşayabileceğim bir bayan arıyorum yaş fark etmez 20 yasındayım 05536379078

  • Özellikle arasındaki kredi teklif

    Sen, özel dürüst ve iyi karakterli vardır. sen bankalar tarafından reddedilen yorgun ve daha olduğunu düşünüyorum Sizin için geliyor. Size yardımcı olabilecek bir gelire sahip aylık ödemeler meydana? Ben bir kredi ile sizi 5000 € ve tüm basit terimlerle...

İlan No 225740
Son Güncelleme 13.11.2016
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle