Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ara

ULTRA LUKS ÖZGÜN KONSEPT CAFE & RESTAURANT - BEDAVA KİRA - YÜKSEK KAZANÇ

İlan No: 320202

FIYAT : 1.250.000 TL - FAZLA SÖZE GEREK YOK - PARASI OLMAYAN ARAMASIN

Tek başına işletmenin sosyal hayatı sıfırlamasından ve yurtdışına yerleşmeyi düşündüğüm için devretmeyi düşünüyorum.

Genis cepheli, dekor konsept ve keza menüsü & oturmuş sistemi ile kusursuz ultra luks özel bir işletmedir. Yatırım maliyeti 235.000 USD dir.

150 m2 bahçe kullanımı, toplam 300 m2 alanı, 150 kişi kapasitesi (hepsi her müşterinin tercih ettiği - ölü oturma alanı olmayan) bir işletmedir. Ürün çeşitliliği geniştir. Kendine özgü ürünleri olan, kârlılığı yüksek bir işletmedir.

Dükkan genişliği fazla, derinliği azdır. Az personel ile çok iş yapmaya uygun bir sistem mevcuttur. Ciddi kişiler mekanı ve sistemi gördükten sonra, sadece luks bir yatırım olmadığını, aynı zamanda emek harcanmış sistemli bir işletme olduğunu da göreceklerdir.

Bina yeni yapım bina olup, yıkılma vb. riski söz konusu bile değildir.

İsteğe göre alkol ruhsatı alınabilmekte olup, belediye tarafından mesafe ölçümü yaptırılıp o şekilde kiralanmıştır.

Kira sözleşmesi son derece sağlam olup, zamanında kiralanırken hukuk bürosundan danışmanlık alınarak en ince ayrıntısına kadar planlanarak kiralanmıştır.

TICARI GIDER & GELIR SEMASI

Personel Sayısı : 6

1 müdür (aynı zamanda bar şefi - mekanın sorumlusu olup sahibi gibidir, saatsiz çalışmaktadır çoğu zaman açıp, kapar) - 4000 TL maaş

2 adet barista garson - 2300 er TL ( 5 gün 9 ar saat, 1 gün full aç kapa, 1 gün izin şeklinde çalışmaktadırlar).

Işletme konsepti ve ürün çeşitliliğinin bol olması nedeni ile 3 adet bar personeli dönüşümlü olarak aynı zamanda garsondur. Ürün bilgileri yüksek olduğu için daha iyi satış yapılmaktadır. (Geçmişte barı 2 kişi yapıp, 2 garson da çalıştırdim, ancak en verimli sistemi 1 kisi sorumlu 3 adet bar sorumlusu çalıştırarak yakaladım).

Mutfak full donanımlı ve sistemli hazırlık yapılmış durumda tek bir kişinin herşeye yetişebileceği şekilde ufak olarak barın arkasındakı bölmede tasarlanmıştır. Aşağıda yer alan soğuk hava deposu ve depo alanı ile de desteklenmektedir.

1 adet full time aşçı 09.00-19.00 - maaş 2.750 TL

2 adet part-time aşcı 18.00 - 01.00 çalışmaktadırlar - maaş 1.600 er TL

Bu 2 kişiden birisi mutfak sorumlusudur. Bilgisi yüksektir ve aynı zamanda kurumsal başka bir firmada gündüz mutfak şefliği yapmaktadır. Mutfaktaki ön hazırlıkları ve ekibin organizasyonunu sağlamaktadır. Keza mutfakta diğer arkadaşlardan biri varken, sipariş yoğunluğu fazla değilse ürün bilgisi sebebi ile masaları da dolaşıp, memnuniyeti ölçmekte ve keza mutfak ürün bilgisinden dolayı mutfakta olmadığı vakitlerde siparişte almaktadır.

Toplam maaş : 14.950 TL
Toplam ssk(4 full 2 part): 4.000 TL

Toplam personel gideri: 19.000 TL

Kira + Stopaj + Aidat + Muhasebe = 10.000 TL

Elektrik + Gaz + Su + Internet = 6.000 TL (Kışın 7.000 TL, Yazın ısıtma olmaması sebebi ile 5.000 TL ye düşmektedir - ortalama rakam 6.000 TL)

Personel + Kira giderleri toplamı + Faturalar = 35.000 TL

Malzeme Alımları = Cironun %23 ü ila %25 i arasında aya göre değişkenlik göstermektedir.

GÜNCEL EKIM AYI CIROSU = 92.500 TL

EKIM AYI ALIMLARI = 23.000 TL
TOPLAM GIDERLER = 58.000 TL

NET KÂR = 34.500 TL

‐--------------------

Bir mühendis olarak herşeyin istatistik ve verisini tutmaktayım. İşletme ay bazında toplamda 46.000 TL lik cirodan sonra kâra geçmeye başlamaktadır.

----------‐----------

Günlük ortalama 4.000 TL yani 120.000 TL lik aylık cironun yakalanması durumunda;

NET KÂR = 55.000 TL edecektir.

‐---------------------

Günlük ortalama 5.000 TL yani 150.000 TL lik aylık cironun yakalanması durumunda;

NET KÂR = 77.500 TL edecektir.

-----------------------

Günlük ortalama 6.000 TL yani 180.000 TL lik aylık cironun yakalanması durumunda;

NET KÂR = 100.000 TL edecektir.

--------------------‐--

İşletmenin masa başı adisyonların yüksekliğine ve var olan ciroyu yaparken sakin geçirdiği saat dilimlerinin olduğunu (belirtilen ciro full müşteri olmadan, belli akşam saatleri dışında çok yoğun olmadan yapılmaktadır) gördüğünüzde, iyi işletmeye devam ederek reklamlar yaparak aylık 100.000 TL lik NET KÂRlara ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Tüm bu bilgileri gereksiz ve bilgisiz arkadaşların aramaması için yazmaktayım. Bağdat Caddesinde günlük 4.000 TL ciro ile zarar ederken, burada ayda 55.000 TL net kâr elde edebiliyorsunuz. Haliyle gereksiz kıyaslama yapacak arkadaşların aramak yerine Bağdat Caddesinde fahiş kira ve devir ücretleri ve keza dükkan planları sebebi ile çok fazla personel çalıştırarak işletebileceği, konsept & organizasyon olarak sıradan yerlerden birini alıp, batmasını tavsiye ederim. En güzel ögrenme şekli yaşayarak görmektir.

Boş muhabbeti sevmeyen, parası cebinde, kaybetme riski taşımak istemeyen arkadaşlar işletme içerisinde benimle birlikte bulunup, tüm belirttiklerimi net olarak gözlemleyebilir.

İlgilenecek kişilerin yukarıda yazdıklarımi net şekilde okuyup, o şekilde aramasını rica ederim.

KESİNLİKLE ARSA TAKASİ OLMAZ.

KONUT TAKASİ SADECE GÜNEYDE LUKS VILLA ILE BEĞENMEM ŞARTI ILE OLUR.

TRAMERI VE KAZASI OLMAYAN ÜST SEGMENT ARAÇLARLA TAKAS 1 MİLYON TL YE KADAR OLAN KISMI İÇİN OLUR, KALANİ NAKİT KABUL EDILIR. (Mercedes S Class, Range Autobiography)


İlan sahibine mesaj gönder

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.
  Benzer İlanlar
 • NİŞANTAŞI VALİKONAĞINDA DEVREN MUAYENE KLİNİK

  DEVREN - NİŞANTAŞININ ORTASINDA MERKEZDE VALİKONAĞI CADDESİNDE 5+1 DEVREN MUAYENEHANE KLİNİL İÇİNDE KİRACI OLARAK PLASTİK CERRAH VE GÖZ DOKTORU BULUNMAKTADIR.. (İçinde muyane odaları ve doktorlar mevcut kliniğin içi yeni mimarlar tarafından yapıldı.Devire...

 • Eczaci araniyor

  batmanda acacagimiz eczaneye diploma araniyor detaylar mailden konusmaya hazirim.

 • Hemen dükkanınızda para kazanın.

  Herşeyiyle hazır dükkan ,2 adet müdür takımı, dükkandaki malzemelerle, yazarkasa pos cihazları, 600kg çelik kasa, güvenlik kameralı, bankalarla bir sıkıntısı yok, temiz kdv alacağı olan anonim şirketimle  tamamen devredebilirim. Telefon numaram 0...

 • Hazir kurulu dukkana ortak araniyor

  2 senelik fastfood restorani yer istanbul kucukcekmece marmaraya 100 metre ayrintilar yuzyuze ta da telefonda gorusulur 

 • Ruhsat Devir Hakkı

  Türkiye’nin her yerinde eczane açma devir ve  nakil hakkım vardır.Bu hakkımı kullanmak isteyenyeni mezun eczacılar arasın.Başka  bir konu yada muvzaa için aramayınız.Telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. 0532 360 04 15

 • İşletmemize ortak aranıyor

 • Satılık sabit vip hat

   333 33 36 nolu sabit hattım satılıktır

 • İç mekan dekorasyon

  Sanat tasarım / İç mekan dekorasyon iş yeri açma belgemi kiralamak istiyorum...Ustalık belgesine tanınan bütün hakları kapsar.tekirdağ da yaşıyorum ama İstanbul da uygundur

 • İkinci eczacı,yardımcı eczacı veya mesul müdür

  19 yıllık tecrübeli eczacıyım şehir değişikliği yapmam sebebiyle eczane ruhsatımı askıya aldım.İkinci eczacı,yardımcı eczacı veya mesul müdür olarak çalışmak istiyorum Neslihan Altın 05340346666

 • HASTANE - POLİKİNİK - FİZİK TEDAVİ - LABORATUVAR - NÜKLEER TIP - TIP MERKEZİ - RADYOLOJİ GÖRÜNTÜLEME RUHSATLARI SATILIKTIR

  KARABULUT SAĞLIK DANIŞMANLIK, Kurumsal bir firma olup, Türkiye çapında bütün Sağlık Merkezlerine, Özel Hastanelere, Tıp Merkezlerine, Polikinikler, Laboratuvarlara gerekli olan Ruhsatların Satışında, Devrinde, Projelendirilmesinde, Ruhsatın Taşınmasında,...

İlan No 320202
Son Güncelleme 3.12.2019
Şehir istanbul
İlan SahibiAykut ANIL
Telefon05548588939
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle