Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Uzun süreli sponsor ilişki, sugar daddy - Kocaeli

İlan No: 237597

37 yaşında erkeğim. Düzenli olarak görüşebileceğim, kendine ve fiziğine güvenen birisini arıyorum. Maddi konularda destek olabilirim. Gizlilik ve güvenlik oldukça önemli. Lütfen kriterlere uygun değilseniz yazmayın. - Profesyonel aramıyorum. Escort v.s. istemiyorum. - Fizik en önemli kriterim. Ama eğlenmeyi bilen, zeki bir kız olursa elbette daha çok sevinirim. - Para hiç bir zaman sorun değil. Ama buna bir iş ya da görev gözüyle bakacak birisini de istemiyorum. Daha çok karşılıklı eğlenebileceğim birisini istiyorum. - Sadece 25 yaş altıyla ilgileniyorum. - "Belki"leriniz, şüpheleriniz varsa lütfen yazmayın. Hepimizin vakti kıymetli. - Mesajınıza bir de telefon numarası eklerseniz süreci hızlandırmış oluruz. Not: Farklı şehirlerden istemiyorum. Veya kendiniz gelebilecekseniz yazın.
Uzun süreli sponsor ilişki, sugar daddy - Kocaeli başlıklı bu ilanın yayın süresi 1.06.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 237597
Son Güncelleme 2.05.2018
Şehir kocaeli
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle