Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Yaban Diyarlardaki Yabancı Robert A. Heinlein ARTEMİS YAYINLARI Baskısı yok

İlan No: 272835

Yaban Diyarlardaki Yabancı  Amerika'da yıllarca 'sakıncalı' bulunarak sansürlü ve değiştirilmiş versiyonuyla okura sunulan Yaban Diyarlardaki Yabancı, Türkçe'ye tam metin olarak kazandırıldı. 1962 Hugo Ödülü'nü alan Yaban Diyarlardaki Yabancı, Mars'tan Gelen Adam Valentine Smith'in insanlara groklamayı, su paylaşmayı ve Sevgiyi öğretmesinin öyküsü... 60 kuşağını da yaratan bu kült eser, insanlığı toplumsal değerleri yeniden yargılamaya zorluyor. İşte size, bugüne kadar yazılmış en popüler bilimkurgu romanla tanışma fırsatı! BASKISI YOK - Fiyat: 60 TL Sayfa Sayısı: 752 Baskı Yılı: 2003 Dili: Türkçe Yazar: Robert A. Heinlein Yayınevi: Artemis Yayınları İlk Baskı Yılı : 2003 Sayfa Sayısı : 752 Dil : Türkçe
Yaban Diyarlardaki Yabancı Robert A. Heinlein ARTEMİS YAYINLARI Baskısı yok başlıklı bu ilanın yayın süresi 17.12.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 272835
Son Güncelleme 17.11.2018
Şehir bursa
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle