Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

YARDIMCI BAYAN- EK GELİRE İHTİYACI OLAN BAYANLAR-YABANCI UYRUKLU BAYANLAR-ÖĞRENCİ BAYANLAR

İlan No: 242186

İstanbul Avrupa yakasında yaşayan 42 yaşında üniversite mezunu maddi manevi hiç bir sorunu olmayan beyim.Kendime ait bir iş yerim var. işlerim yoğun. iş yoğunluğumdan dolayı evime ve kendime pek fazla zaman ayıramıyorum. Bu yüzden 18-40 yaş aralığında güvenilir, anlayışlı güler yüzlü gezmeyi ve eğlenmeyi seven bayan yardımcı arıyorum. Hafta da bir gün duruma göre iki gün bir kaç saat zaman ayırabilecek bayan arkadaşların iletişime geçmelerini rica ediyorum. ücret 200 lira ve iş bitimi nakit olarak ödemesi yapılır. Uzun zamanlı işlerde çalışma imkanı olmayan yada çalışmak istemeyen öğrenci bayanlar, yabancı uyruklu bayanlar, yada hafta da 1-2 saat zaman ayırarak 200 lira ek gelir elde etmek isteyen bayanların mesajlarını bekliyorum.
YARDIMCI BAYAN- EK GELİRE İHTİYACI OLAN BAYANLAR-YABANCI UYRUKLU BAYANLAR-ÖĞRENCİ BAYANLAR başlıklı bu ilanın yayın süresi 14.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 242186
Son Güncelleme 14.9.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle