Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Yurtdışana ürünlerini pazarlayabileceğim beraber çalışacak firmalar arıyorum

İlan No: 256096

Merhaba Web, grafik, seo, online pazarlama konularında epey tecrübeliyim. İyi seviyede İngilizce biliyorum. Üretici, fabrika ve yatırımcı arıyorum, ürünlerini yurtdışına pazarlama isteyen ve bu konuda sürekli benimle çalışabilecek firmalar arıyorum. Yurtdışına ürettiği ürünleri pazarlama yolları arayan firmalar iletişime geçsin lütfen, aracılar veya toptancılar değil. Bu alanda yapılacak ufak yatırımlar ile çok büyük sonuçlar alınabiliyor. Yatırımlar websitesi, içerik oluşturma, google ve diğer sitelere reklam verme, alibaba vs. Bunların hepsini yönetebiliyor ve içerik yükleyip pazarlayabiliyorum. İşbirliği yapacak firmaların emaillerini bekliyorum: [email protected] Teşekkürler.
Yurtdışana ürünlerini pazarlayabileceğim beraber çalışacak firmalar arıyorum başlıklı bu ilanın yayın süresi 07.04.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

    Benzer İlanlar
  • Belarus pazarına ithalat ve ihracat yapmak

    Yıllardır Belarus pazarına ithalat ve ihracat yapmakla beraber bu pazara kadar hakim bulunmaktayız.Bu tecrübe ve birikiminden faydalanmak isteyen ve Belarus pazarına ithalat ve ihracat yapmak isteyen firmalara a.dan z.ye her konuda çözüm sunmakla beraber...

  • YATIRIMCI ORTAK ARIYORUM

    Merhaba ben ferdi Türkmenler elektrik elektronik ve inşaat Tic ltd şirketime ortak arıyorum ilgilenirseniz numaram 0 5467822113 arayın görüşelim

İlan No 256096
Son Güncelleme 08.03.2018
Şehir Aydın
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle