Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

yurtdışı için personeller

İlan No: 283408

İnşaat projelerimizde çalıştırılmak üzere 1500 € maaşla personeller alınacaktır. Tercihen pasaportu olan yurt dışı seyahat engeli olmayan. Asansör & Taşıma Sistemleri Çatı İşleri Demir İşleri Duvar, Kaplama & Boya İşleri Elektrik İşleri Genel İşçilik Isıtma, Havalandırma & İklimlendirme İş ve İnşaat Makineleri Kullanımı Kapı, Pencere & Panjur İşleri Otomasyon Proje Taahhüt Şantiye Yönetimi İnşaat Teknikeri İnşaat Mühendisi Saha Mühendisi ön başvurular online alınmaktadır başvuru yapmak için aşağıdaki linki tıklayıp formu doldurunuz.iş başvuru sonucunuz tarafınıza sms ve mail olarak iletilecektir. https://www.estiminsaat.com/insan-kaynaklari
yurtdışı için personeller başlıklı bu ilanın yayın süresi 12.02.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Görüntülü Sohbet Operatörü (Bulgaristan-İstanbul Saati 37 tl)

  #^ Görüntülü sohbet iş ilanı bayanlara ;** 1 saat özel oda 37 tl İletişim-Gsm-Whatsapp: 0534 425 87 76 TÜRKİYENİN HER ŞEHRİNDEN VE BULGARİSTANIN HER ŞEHRİNDEN BAYANLAR-ÇİFTLER ALINACAKTIR. Öncelikle şunu belirtelim, biz kimiz? Biz bayanlara-çiftler...

 • UYGUN FİYATA GUZELLİK UZMANLİGİ USTALİK VE USTA OGRETİCİLİK KİRALİK

  Meb onayli guzellik uzmanligi ustalik ve usta ogreticilik belgelerim uygun fiyata kiraliktir. cep: 0507 519 16 06

 • Partime is

  Yanliz yaşayan elit beyim  gündüzlu veya yatılı olarak  ev işlerinde yardımcı olacak 30.45 yaşları arasında sigara kullanmayan bayan aylık 2.000 TL maaş haftada bir gün izin

 • İlk Yardım sertifikası

  İlk yardım eğitici eğitmek sertifikamı kiralamak istiyorum 

 • Bayan Asistan

  Maddi ve manevi destek olup bir arada olabileceğimiz , gizliliğe, hijyene önem veren, bakımlı bayan özel asistan arıyorum.

 • Bayan Yardımcı Aranıyor

  Ankara'da her anlamda ve her içerikte bana eşlik edecek bayan yardımcı arıyorum.

 • özel asistanlık

  Ankara'da özel asistanlığımı yapacak 20-50 yaş arası fiziği düzgün (kapalı da olabilir) bakımlı ve esnek çalışma saatlerine sorun etmeyecek (part time olabilir) bayan özel asistan arıyorum.

 • Ciddi Bayan Ortak

  Ankara'da maddi ve manevi her konuda ve anlamda karşılıklı paylaşım ve destek olacağım iş kurmak isteyen bayan ortak arıyorum.

 • Bayan Asistan - Çalışma Arkadaşı

  Bayan Asistan - Çalışma Arkadaşı: Müşavirlik ve danışmanlık işlerimde özel sekreterim ve asistanım olacak kendini mecbur hissetmeden isteyerek karşılıklı maddi ve manevi paylaşım içinde olacağım özel olmayı ve özellikleri olan dürüst ve içten , ne istediğini...

 • Bayan Yönetici ve Ortak

  Birlikte yeni projeler oluşturacağım ,her türlü maddi ve manevi konuda destek ve paylaşım içerisinde olacağım atılım ve katkı sağlayacak bayan yönetici ve ortak aranmaktadır. Ankara.

İlan No 283408
Son Güncelleme 13.01.2019
Şehir adana
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle