Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İlanlar: kar orta����

KAR ORTAKLARI ARANIYOR

Bay Bayan kar ortakları aranıyor.detaylar için arayabilirsiniz. Limit:10.000 - 100.000 İlyas Özyurt 0 5376526161

ARSA -VİLLA KARŞILIĞINDA PROJE ORTAĞI

sakarya ili adapazarı ilçesi karaman mahallesinde devam etmekte olan 32 adt .villa inşaatımıza proje ortağı arıyoruz.konulacak sermaye karşılığı arsa-villa tapusu garanti olarak verilecektir.

6 gün önce
Kozmetik firmasına sermayeli kar ortağı aranıyor

Kozmetik alanında faaliyet gösteren firmamız için büyüme aşamasında nakit ihtiyacına yardımcı olacak sermayeli yatırımcılar arıyoruz.Aylık yüksek kar payı verilecektir.

Projemin %5'lik karına ortak arıyorum.

Merhabalar, Geniş çaplı web ve mobil tabanlı yazılım projesi için sermaye ortağı arıyorum. Proje Türkiye genelinde minimum 1000 müşteri potansiyeline sahip olduğu gibi yıllık olarak ücrete tabi tutulan bir sisteme sahiptir. Projenin reklam ve pazarlama...

kar ortağı arıyorum

pide-lahmacun-çorba-sulu yemek-kahvaltı-kebap salonuna işten anlayan kar ortağı arıyorum.

12 gün önce
MAAŞLA ÇALIŞACAK ORTAK ARANIYOR

MERKEZİ İSTANBUL'DA BULUNAN ve AYDIN, MUĞLA, DENİZLİ İLLERİNDE, YENİ ÖRGÜTLENMEYE GİDECEK OLAN; BİNA YÖNETİMİ, TEMİZLİK, PEYZAJ, İLAÇLAMA ve TEKNİK HİZMETLER KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN ve YÜKSEK İŞ POTANSİYELİ OLAN ŞİRKETİMİZE; GENÇ, DİNAMİK, DİKSİYONU...

21 gün önce

Toplam 6 ilan bulundu