Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İlanlar: pazarlama sat����

Ortak kiralık ofis beylikdüzü

Ofisime ortak arıyorum, aylık tüm giderler dahil 1000er TL dir

Toptan perakende gıda işine ortak Toptan perakende gıda işine ortak

Haznedarda cadde üzeri gıda toptan perakende satışı yaptığım dükkanıma iş potansiyelini yükseltmemde bana destek olacak sorumluluk sahibi uyumlu ve dinamik bir ortağa ihtiyacım var.Ortaklık istemeyenler için devirde olabilir.

3 gün önce
Ciddi Samimi Dürüst Olsun Herşey

Samimi Ciddi Seviyeli ve Birlikte yaşamı paylaşmak isteyen genç bayan her konuda(iş konusu dahil) imkan yaratırım. ciddi olanlar Kendilerini detaylı tanıtsınlar lütfen.DETAYLI TANITIM YAPMAYANLARA DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR.

3 gün önce
İstanbul'da yaşayan Doktor beyim. 18-25yaş arasında maddi konuda destek olup beraber olabileceğimiz genç sevgili arıyorum. İstanbul'da yaşayan Doktor beyim. 18-25yaş arasında maddi konuda destek olup beraber olabileceğimiz genç sevgili arıyorum.

İstanbul'da yaşayan uzun boylu kumral hayata pozitif bakan hiç bir kötü alışkanlığı olmayan gezmeyi ve eğlenmeyi seven doktor beyim. 18- 25 yaş arası maddi konuda destek olup görüşme yapacağım kendine güvenen özgüven sahibi kişisel temizliğine önem veren...

Ortak ariyorum

Ukraynadan Turliye,iran,Irak,Azerbaycan ihracat ve ithalat işine ortak arıyorum.ham madde,cıda,yem .yurt dışına satışı.her zaman yurt dışında olduhum icin Whatdapdan arayın.hurmetlerle Rasim.

13 gün önce
Ayakkabı işinden anlayan iş ortağı arıyorum İstanbul

Ayakkabı işinden anlayan iş ortağı arıyorum İstanbul bayan tercihimiz 05364496003

15 gün önce
Eczacıyım mesul müdürlük arıyorum

Eczacıyım borcum var istanbulda yasıyorum mesul müdürlük arıyorum 05375299993

16 gün önce
Sorumlu Müdür Eczacı

Şanlıurfa Bölgesinde veya Çevresinde açıcağimiz eczane için sorumlu müdür ezcacı arayişimiz vardır her türlü teminat yapılır 5445361686 Bu numaradan ulaşabilirsiniz..

17 gün önce
Lojistik iş yeri acma belgesi

Ulaştirma hizmetleri alanı lojistik dalı is yeri acma belgesi kiralanır aylık 700 tl

satış pazarlama uzamanı

merhaba firmamız bünyesinde çalışmak üzere bayan satış pazarlama uzmanı arayışındayız müşteri toplantilarina katilacak prezentable giyimli ikna kabiliyeti olan ve bunun için hiçbirşeyi sorun etmeyen ve yapan

20 gün önce

Toplam 13 ilan bulundu