Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İlanlar: tekstil konfeksiyon

Tekstil Firmama Ortak Arıyorum

Merhaba,Küçükçekmece kendime ait mülküm mevcuttur. yıllardır çalışan tekstil firmama ortak arıyorum işi büyütmek, Tekstil Makinesi takviyesi yapacak, küçük küçük ihracatta işin başında duracak birey olacağımız ortak arıyorum.

Deri cüzdan atölyesi kazanmak için bir adım öndesin Deri cüzdan atölyesi kazanmak için bir adım öndesin

Merhaba eyer gerçekten kazanmak isteyen çok cüzi bir yatırımcıysan tam aradığın kişiyim ben deri cüzdancı kendi dükkanım var Sadece 15 bin gibi cüzi rakamla yarı yarıya ortak arıyorum karşılıklı görüşmeler daha ciddiyetlidir bu yüzden numaramdan görüşelim...

4 gün önce
Ortak

Yurt dışına ihracat işime ortak arıyorum, sadece ofis giderleri var (kira, aidat vs.) Gelen taleplerin üzerine kar marjı koyarak ihracatını gerçekleştirmek. Ürünlere hiç bir ücret ödemeden satışını sağlıyoruz.Diğer bilgiler karşılıklı görüşmede verilecektir.

Toptan satış ortaklığı

Etek bluz ve tunik modelleri üzerine piliseli ürünler üretip perakende zinciri olan mağazalara toptan satış yapmak istiyorum.etrafimda hazır alacak firmalar da bulunuyor.ilk etapta kumaş alımı yapmak için bir yatırımcı veya ortak arıyorum.ilgilenenler...

Toplam 4 ilan bulundu